Váš názor

Datum: 03.11.2015

Vložil: Zuczek Marek

Titulek: Au-pair v Manchestru

Dobrý den paní Gilová,

posílám pozdravy ze Sale v okolí Manchesteru. Jsem tu už 1,5 měsíce, strašně rychle mi to utíká. Na tom, že jsem tady máte zásluhy i Vy, protože bez reference bych asi šanci neměl. Takže bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat. :) Měla jste pravdu, nijak velké zkušenosti nejsou zapotřebí a rodina se vlastně pak už ani neptala, jestli jsem nějaké děti hlídal nebo ne.

S host parents jsme si sedli a rozumíme si dobře. 3x týdně (2x 50min) chodím do jazykové školy , kde jsem se přihlásil na FCE přípravu. Učitel řekl, že do konce února nebo března probereme knížku a že bych pak už měl být připraven na zkoušky.

Líbí se mi tady na tom pobytu, že pořád potkávám nové lidi a každý víkend něco podnikáme. Např. včera jsme byli v Leeds. Určitě ale podnikneme víc výjetů, např, v listopadu jedeme do Edinburghu. Tak už se moc těším.

I když velký pokrok v angličtině nevidím, jsem rád že jsem sebral odvahu a vyjel, příště bych se vůbec neobával. A studentům bych to jedině doporučil.

Snad Vás tím mailem moc neotravuju. Doufám že i Vy se máte dobře a Vaše třída je plná studentů :)

Mějte se hezky :)

Marek

Datum: 03.11.2015

Vložil: Lenka

Titulek: Dcera je nadšená!

Dobrý den Moni,
musím Vám napsat. Dcera je z Vás úplně unesená, jak mluvíte, jak u toho otvíráte pusu, jak vedete hodinu, no nadšením oplývá a přišla na to, že vlastně anglicky vůbec neumí tak, jak si myslela, ale že s Vámi se to naučí. Pochopila prý za tu jednu hodinu více, než ve škole za celý rok ... :)

Děkuji za její nadšení
Přeji krásny den
Lenka

Datum: 20.05.2013

Vložil: Markéta Bystroňová

Titulek: Výuka angličtiny

Mám ráda hodiny angličtiny, jsou plné humoru. A v každé hodině nám poví nějakou zajímavost z Anglie k danému tématu.

Datum: 13.05.2013

Vložil: Jana Klegová

Titulek: Anličtina pohodově

Milá Moniko,
děkuji Ti za Tvou dlouholetou trpělivost a schovívavost :-). Na angličtinu se těším a je to pro mě kromě učení také se setkáním s pohodovým člověkem, plným pozitivní energie.

Datum: 13.05.2013

Vložil: Monika Gil

Titulek: Re: Anličtina pohodově

Děkuji, Jani!
A těším se zase ve čtvrtek....:-))

Datum: 24.04.2013

Vložil: Růžena

Titulek: Londýn 2012

Moniko,
doletěly i dojely jsme do Bohumína v pohodě.
Hlavně vám chci napsat, že jsme v pondělí chtěli navštívit katedrálu St.Paul. Olga s Dankou při své minulé návštěvě neměly štěstí, bylo zavřeno, tentokrát jsme přišly a opět bylo okolí ohrazeno plotem a nepouštěli dovnitř. Začali tam nastupovat v krojích a maskách- tipovali jsme na japonské nebo čínské, ale pořád nám to něco připomínalo. Mysleli jsme, že tam bude nějaká svatba, ale bylo tam několik televizí a novinářů a policie. Lidé se začínali srocovat a okouněli, tak jsme s těmi deštníky čekali, co se bude dít. Za chvíli za mnou nějaká Polka volala domů, že má za chvíli přijet Dalajláma, tak jsme neopustili naše výhodné stanoviště přímo v první řadě. Po krátkém čekání přijel bez nějakého průvodu v obyčejném autě, žádná limuzína. Byli jsme jen 10 m od něj. Asi nám i požehnal, protože přestalo pršet a den se celkem vydařil, i když bylo chladno. Dnes při odjezdu byl asi nejchladnější den ze všech. Celkově ale to počasí na Londýv vyšlo asi docela slušně,3 dny byly slunečné a ostatní byl jen slabší déšť nebo když lilo, tak jsme byli zrovna v autobuse nebo na nějaké prohlídce.
Přikládám vám alespoň 2 fotky s Dalajlámou, které se mi pod těmi deštníky docela podařily .
Mějte se hezky.
Růžena

Datum: 24.04.2013

Vložil: Monika Gil

Titulek: Re: Londýn 2012

Zdravím Vás, Růženko!

Jsem ráda, že se cesta zdařila a vpořádku jste se všechny vrátily.

Moc a moc děkuji za ty úžasné fotografie!!! Tomu se říká štěstí! Já osobně mám s Dalajlámou fotku, ale jen v muzeu voskových figurín......
Chtěla jsem se zeptat, jestli ty Vaše fotografie můžu rozeslat také svým žákům angličtiny, aby věděli, co všechno je může v Londýně překvapit.
Předem děkuji.

Tak přeji pohodový "náběh" do každodenního života a těším se, až se zase uvidíme!

S pozdravem

Monika

Datum: 12.04.2013

Vložil: Helena Slavíčková

Titulek: Angličtina - pohovor

Děkuji za osobní konzultaci a přípravu k přijímacímu pohovoru v angličtině. S vaší pomocí jsem se cítila mnohem sebejistěji a nezaskočily mě ani technické otázky. Skutečně moc pomohlo, že jsem si předem detailně nastudovala anglické webové stránky firmy. Čekám teď na výsledek výběrového řízení. Dám vám vědět. Zájemců bylo hodně...

Datum: 14.04.2013

Vložil: Monika Gil

Titulek: Re: Angličtina - pohovor

Těší mě, že jste to tak krásně zvládla. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů v práci!

Přidat nový příspěvek